Hakkımızda

     Dünyaca ünlü ressamların, fotoğrafçıların, grafikerlerin çalışmalarından oluşturduğumuz portföyümüz her geçen gün artmakta ve sizden gelen talep ve görüşler doğrultusunda yenilenmektedir.

    Özel olarak koleksiyonumuzda bulunan tabloların dışında, poster olarak istediğiniz bir fotoğrafı veya tasarımı kanvas tablo olarak sunabiliriz.

     Bu noktada size süreci anlatmak istiyoruz: Görsel dökümanınızı bize ilettiğinizde, ilk olarak grafik sanatçılarımız tarafından hangi boyutların baskıya uygun olduğu konusunda bilgilendiririz. Ayrıca, istenirse, belgede gerekli renk ve grafik iyileştirmeleri yapılır. Son şekli ile onayınız, alındıktan sonra basıma verilir.

     Özel siparişlerinize ek olarak, özellikle işlerini sergilemek isteyen profesyonel fotoğrafçılar ve özel alanlar tasarlayan iç mimarlar için köklü deneyimimizi sunuyoruz.

     Baskılarımız  birinci sınıf tuval üzerine dijital plotter ile orijinal mürekkep kullanılarak hazırlanmaktadır.

     Kanvas tablolarımızı 7 farklı boyutta sunuyoruz. Tablo ölçüsü, uzun kenar (yatay veya dikey) boyutuna dayanmaktadır ve 50 cm ila 120 cm arasında yedi standart boyut vardır. Ancak istenirse özel ebatlarda da üretim yapılmaktadır.

     Sanat zevkiniz için uygun olacağını düşündüğümüz binlerce örnekle sizleri bekliyor ve iyi alışverişler diliyoruz.

Comments are closed.